Novinky

 • 19.01.2014 17:11

  Lednové foto a info

  Baxík je tuto zimu extrémní rozmazlenec, zlobí kudy chodí, no někdy zkrátka o nervy. :-D Nutno však podotknout, že je trošičku vidět, že stárne a dospívá. Dnes jsme si vzali na výcházku  foťák, abyste nezapoměli, jak vypadá :-D. Procházka byla velmi výživná. Stihli jsme prohledat pole, seznámit se s novou kamarádkou Miou (B vrh CHS Campo Stellare), zaplavat si v rybníku, prohledat rákos a začíhat si na pár kachen. Přinášíme tedy i fotky. Tady je malá ochutnávka, více na tady:  https://plus.google.com/106825036280329784135#106825036280329784135/photos

   

 • 30.12.2013 12:25

  Úspěšné vkročení do Nového roku, přeje celá Baxíkova smečka

 • 22.11.2013 07:44

  Baxík na Moravě

  Nejdřív jsem podobný příspěvek neměla v plánu, ale po tom, jaká mi včera večer přišla mms, se o to musím podělit:-). Baxík je teď s Lukášem 14dní na Moravě a samozřejmě spí v posteli. Včera mi ale přišla fotka, která předčila všechna má očekávání. Vizte jí prosím níže a ať mi ještě někdo tvrdí, že ten pes se nemá líp než my všichni dohromady :-D

                                                                    

 • 08.10.2013 13:12

  Víkend v Krkonoších

  Poslední zářijový víkend jsme si udělali radost a vyjeli do Krkonoš. Všechny nás překvapil ráz krajiny a na nedělní túře se Baxík tak rozjel, že nám večer začal kulhat na přední tlapku. Dali jsme si pořádně do nosu, nějaký ten wellness, abychom načerpali síly na další, pracovní dny. Baxík navštívil Labskou boudu, Voseckou boudu a také pramen Labe. Moc jsme si to všichni užili a už se těšíme na konec října. Vyrážíme totiž znova do hor, tentokrát těch Krušných :-).

 • 08.10.2013 13:07

  MVP České Budějovice

  V sobotu 5.10.2013 jsme vyrazili směr České Budějovice na MVP. Sluníčko sice svítilo, ale jinak byla celkem zima. Baxík poprvé startoval mezi dospělákama ve třídě otevřené a předvedl se opět moc pěkně. Vyběhali jsme V2, Res.CAC a máme z našeho prvního Res.CACíka velikou radost. :-) Foťák jsme sice zapoměli doma, ale nějakou tu mobilní fotku máme a dodáme :-).

 • 08.10.2013 12:54

  Arnoštěk v novém domově

  21.září nás opustil Německý ovčák Arny. Cca po půl roce života u nás odjel bydlet ke svým majitelům do Kopřivnice. Má tam krásnou novou boudu, kotec a velikou zahradu. Pár koček, které může prohnat se taky určitě najde. Ač jsem si za celého půl roku nenašla k Arnoštkovi úplně cestu, jeho odjezd jsem obrečela. Baxík pár dní také smutnil a dodnes mu chybí parťák na ty jeho "rvačky". Doufáme, že se mu v novém domově líbí, že jsou na něj všichni hodní, a přejeme mu spokojený a dlouhý život. :-)

 • 08.10.2013 12:49

  Oslavili jsme 2. narozeniny

  Dne 6.9.2013 jsme s Baxíkem oslavili jeho již druhé narozeniny. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Není to tak dávno, co se mi vlezl na klín a spal:-). Dnes už je to velký kluk, jen se podle toho pořád nechová :-) K narozeninám jsem mu upekla dort z rybičkami a jeho oblíbeným cottage sýrem :-). Fotečky dodáme:-)

 • 18.08.2013 10:14

  Výběr do chovu

  Minulý týden jsme se s Baxíkem zúčastnili výběru do chovu, který probíhal při speciální výstavě v Zákupech u České Lípy.

  Počasí nám přálo, prostředí zámecké zahrady nádherné. A tak po tom, co jsme se pozdravili se všemi známými a měli konečně možnost seznámit se se slečnou Dobi Coco Lotte, jsme předstoupili před poradce chovu.

  Přiznávám, byla jsem lehce nervózní, ale nakonec úúúplně zbytečně.

  Baxík byl vychválen a to jak jeho exteriér, tak povaha. A tak jsme do průkazu původu nemohli dostat nic jiného než rázítko "Kandidát chovu".

  Máme pochopitelně velikou radost a teď nás čekají už "jen" ty zkoušky :-). Pilně spravujeme aporty a chodíme plavat. Brzy se pokusím dodat nějaké nové fotky, poslední dobou to tady nějak zanedbávám :-).

 • 08.07.2013 09:31

  Volná štěňátka

  V chovatelské stanici našeho tatínka Loca mají malé prcky. Maminkou je šampiónka Alerta a tatínkem výborný a krásný pes Rody. Tak neváhejte a kontaktujte stanici Locura Kennel. Jde o kvalitní a moc pěkné spojení :-).

                                                                               

 • 22.05.2013 20:31

  Bax poprvé v zahraničí

  Minulý týden jsme strávili 4 dny na Slovensku. Samozřejmě jsme s sebou vzali našeho miláčka Baxe, aby se podíval, jak vypadají Tatry. Během dvou výšlapů si stihnul střihnout roli tažného psa, kamzíka i mrtvého brouka. Společnost nám dělali kamarádi z jižních Čech, se kterými jsme si to moc užili a pochytili trochu toho jejich dialektu :-D. Foto na google :-D Odkaz je v sekci fotogalerie 

 • 12.05.2013 17:55

  KV v Horce nad Moravou

  Dnes jsme se v deštivém počasí zúčastnili s Baxíkem výstavy v Horce. A stejně tak, jak nám nepřálo počasí, nelíbili jsme se moc ani panu rozhodčímu a z kruhu jsme si poprvé odnesli Velmi Dobrou. A navíc 2. Takže jsme ve třídě skončili poslední. Posudek máme celkem pěkný a toto hodnocení jsme dostali hlavně kvůli pohybu. Dnešek je pro nás tedy opravdu uplakaným dnem.

  Dařilo se nicméně našim přátelům. Felly si odnesla V2, res.CAC, kamarád Aron si odnesl V a nejúspěšnější byl kamarád Adar, ten třídu vyhrál a odnesl si tak V1, CAC. Nastupoval ještě do závěrečných soutěží, na ty jsme však s Baxíkem nečekali a tak nevíme, zda uspěl i tam. Snad ano:-).

  Fotila nás naše kamarádka Iveta, tak snad se brzy dostanu k nějakým fotkám, které hned píchneme na náš google profil :-).

  Nyní se budeme soustředit hlavně na výcvik na PZ a SZVP, tak nám držte palce :-D.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontakt

Barbora Bažanowská
Slatina 24
Slatina u Bílovce
742 93
CZ

+420 724 522 464

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode