PZ Českých fousků (CACT) - OMS Opava

05.05.2016 08:56

Na prvního máje jsme se rozhodli, že s Baxíkem zahájíme zkouškovou sezónu na Podzimních zkouškách se zadáváním titulu CACT. Jak již bývá zvykem, já jsem od 4h od rána nemohla ani oko zahmouřit a děsila se úplně všeho, jako by snad měl přijít konec světa. Baxík jako vždy, laxní přístup a jelo se směr Hlučín. Když jsme dorazili na místo, už nebylo co losovat, zbylo na nás poslední startovací číslo 17, tedy 3. skupina a šlo se na věc. Počasí troufám si říct bylo téměř ideální - tedy pro psy, mě byla zprvu zima jako blázen :-D

Po ,,nevím co to zase dělá" na aportu kachny z hluboké vody, kdy jsme si tak tak odnesli 3 už šlo vše ale jako po másle a vše ostatní za 4 bez jediného zaváhání.

Den to byl tedy nakonec krásný a pro nás velmi úspěšný. Celkově jsme si odnášeli 296b z 300 možných, 4. místo z 24 nastoupených psů a titul res. CACT!

Moc děkuji všem za odvoz, podporu, rozhodčím za posuzování a milý přístup, organizátorům za vytvoření pěkné atmosféry, a hlavně děkuji Baxíkovi, který opět předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů a dokázal, že i maďar s paničkou-vůdkyní něco umí :-)

Podrobnější článek v sekci ,,Zkoušky".

Za foto děkuji Tereza Krettková Photography :-)

Zpět

Kontakt

Barbora Bažanowská
Slatina 24
Slatina u Bílovce
742 93
CZ

+420 724 522 464

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode