Novinky

 • 08.10.2013 12:49

  Oslavili jsme 2. narozeniny

  Dne 6.9.2013 jsme s Baxíkem oslavili jeho již druhé narozeniny. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Není to tak dávno, co se mi vlezl na klín a spal:-). Dnes už je to velký kluk, jen se podle toho pořád nechová :-) K narozeninám jsem mu upekla dort z rybičkami a jeho oblíbeným cottage sýrem :-). Fotečky dodáme:-)

 • 18.08.2013 10:14

  Výběr do chovu

  Minulý týden jsme se s Baxíkem zúčastnili výběru do chovu, který probíhal při speciální výstavě v Zákupech u České Lípy.

  Počasí nám přálo, prostředí zámecké zahrady nádherné. A tak po tom, co jsme se pozdravili se všemi známými a měli konečně možnost seznámit se se slečnou Dobi Coco Lotte, jsme předstoupili před poradce chovu.

  Přiznávám, byla jsem lehce nervózní, ale nakonec úúúplně zbytečně.

  Baxík byl vychválen a to jak jeho exteriér, tak povaha. A tak jsme do průkazu původu nemohli dostat nic jiného než rázítko "Kandidát chovu".

  Máme pochopitelně velikou radost a teď nás čekají už "jen" ty zkoušky :-). Pilně spravujeme aporty a chodíme plavat. Brzy se pokusím dodat nějaké nové fotky, poslední dobou to tady nějak zanedbávám :-).

 • 08.07.2013 09:31

  Volná štěňátka

  V chovatelské stanici našeho tatínka Loca mají malé prcky. Maminkou je šampiónka Alerta a tatínkem výborný a krásný pes Rody. Tak neváhejte a kontaktujte stanici Locura Kennel. Jde o kvalitní a moc pěkné spojení :-).

                                                                               

 • 22.05.2013 20:31

  Bax poprvé v zahraničí

  Minulý týden jsme strávili 4 dny na Slovensku. Samozřejmě jsme s sebou vzali našeho miláčka Baxe, aby se podíval, jak vypadají Tatry. Během dvou výšlapů si stihnul střihnout roli tažného psa, kamzíka i mrtvého brouka. Společnost nám dělali kamarádi z jižních Čech, se kterými jsme si to moc užili a pochytili trochu toho jejich dialektu :-D. Foto na google :-D Odkaz je v sekci fotogalerie 

 • 12.05.2013 17:55

  KV v Horce nad Moravou

  Dnes jsme se v deštivém počasí zúčastnili s Baxíkem výstavy v Horce. A stejně tak, jak nám nepřálo počasí, nelíbili jsme se moc ani panu rozhodčímu a z kruhu jsme si poprvé odnesli Velmi Dobrou. A navíc 2. Takže jsme ve třídě skončili poslední. Posudek máme celkem pěkný a toto hodnocení jsme dostali hlavně kvůli pohybu. Dnešek je pro nás tedy opravdu uplakaným dnem.

  Dařilo se nicméně našim přátelům. Felly si odnesla V2, res.CAC, kamarád Aron si odnesl V a nejúspěšnější byl kamarád Adar, ten třídu vyhrál a odnesl si tak V1, CAC. Nastupoval ještě do závěrečných soutěží, na ty jsme však s Baxíkem nečekali a tak nevíme, zda uspěl i tam. Snad ano:-).

  Fotila nás naše kamarádka Iveta, tak snad se brzy dostanu k nějakým fotkám, které hned píchneme na náš google profil :-).

  Nyní se budeme soustředit hlavně na výcvik na PZ a SZVP, tak nám držte palce :-D.

 • 07.05.2013 19:59

  Výcvik na Rusavě

  Od čtvrtka do neděle jsme se s Baxem "přestěhovali" do hotelu na Rusavě. Věnovali jsme se výcviku a po večerech nějakým těm debatám u piva:-). První dva dny byly deštivé a takové zpomalené. V sobotu jsme se do toho ale rozhodli s Baxíkem pořádně opřít a už to jelo. Dopoledne proběhlo první setkání s živou kachnou a chvíli na to Baxovo první přinesení této kachny z rákosí. Mezitím tam ještě stihl najít i ztrateceného dummíka a aportoval i toho. Odpoledne jsme si intenzivně zavystavovali s kamarádem Bastienem Boglarca a na večer si ještě užili nahánění a následný aport živé kachny, tentokrát z vody. Já se z toho nemůžu radostí vzpamatovat ještě teď :-D. Neděle byla ve znamení dohledávek, vlečky a klidu před králíčkem.

  Ač jsem po celou dobu nosila v batohu foťák, neudělala jsem ani jednu fotku. Doufám, že se mi přes známé podaří k nějakým dostat. Zatím jen malá ochutnávka z foťáku od Angie z Čertovy rokle.

 • 18.04.2013 18:32

  Kač, kač, kač...

  Dnes odpoledne jsme vytáhli kačenku a vyrazili poprvé na vodu. Ta byla teda pěkně studená, ale Baxík se snažil o to víc. První aport byl nejistý, ale ty ostatní už perfektní. Předsednutí poněkud pomalé, ale byla mu opravdu šííílená zima, takže přivírám své přísné oko :-). Jednalo se o naše první vodní aporty vůbec, takže jsem nadmíru spokojená. Kačka se teď suší na balkóně a já doufám, že zítra, i přes nepříznivou předpověď, bude počasí jakž takž a my si to zítra zopakujeme. Snad přineseme i nějaké fotečky. Tak držte palce, ať nám nezaprší.

 • 17.04.2013 09:27

  Výcvik ve Frenštátu

  Včera už spíš ve večerních hodinách jsme si zajeli s Baxíkem opět do Frenštátu, abychom trochu pocvičili aporty atd. Účast byla spíš slabší, takže vše rychleji odsýpalo a panovala taková komorní atmosféra. Cvičili celkem dva pejsci a jedna fenečka + lucčin charlie nám vždy ukázal, jak se co dělá:-). Baxík si dal dvě vlečky, ale je vidět, že s nimi ještě nemáme moc zkušeností, takže se nevydrží držet dlouho stopy. S aporty mi včera udělal velikou radost a už se moc těším, že vytáhneme kachnu a půjdeme na vodu. Přidávám pár foteček.

   

 • 13.04.2013 14:31

  NVP Ostrava

  Dnes jsem se jako divák zúčastnila NVP v Ostravě. Baxík zůstal doma, protože jsem lehce neschopná a promeškala jsem uzávěrku. Trochu mě to mrzelo, ale aspoň jsem si mohla v klidu pokecat a obejít stánky s různými pamlsky a tak podobně. Potkala jsem tam samozřejmě spoustu přátel a známých. Moc pěkně si dnes vedla kamarádka Belissima Channy Boglarca i Aston z Čertovy rokle, který si vyběhal dokonce BOBa (moc gratulujeme:-)). Dál se zúčastnil také Rody (Aranyvadász Nimród) - V2, Adar od Prašivských lomů- VD (veliká škoda, při běhaní nepěkně skákal) a dál třeba Barna Boglarca. Přináším vám tedy malou fotoreportáž, kterou najdete na našem googlu : https://plus.google.com/photos/106825036280329784135/albums

 • 02.04.2013 14:15

  Výlet na Smrk

  V sobotu jsme se vydali na výlet na Smrk. Cesta nahoru nás pěkně zmohla, párkrát jsem z Baxe udělala tažného psa. Sněhu bylo všude plno. Baxík si to náááramně užil a v autě domů usnul jako mimino :-). Na více fotek se můžete podívat na našem

  googlu:https://plus.google.com/photos/106825036280329784135/albums

   

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Kontakt

Barbora Bažanowská
Slatina 24
Slatina u Bílovce
742 93
CZ

+420 724 522 464

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode