Novinky

 • 02.11.2015 08:55

  DuoCACIB Praha 31.10.2015 - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS !!!

  V sobotu jsme se s Baxíkem zúčastnili poslední výstavy letošního roku s jediným cílem....dotáhnout toho "granda". V sobotu jsme ve třídě šampionů nastoupili proti Csardasovi Danitty a zadařilo se :-). Z kruhu jsme si odnesli V1, CAC. Po dalších kolech s několika psy z ostatních tříd a následně i CACIB fenou a BOJem, jsme si odnášeli V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS!!

  Neumím ani slovy popsat, jak obrovskou radost jsem měla a mám. Bax teprve v květnu dodělal Českého šampiona a já si říkala, že toho Grandšampiona jen zusíme. Následoval obrovský úspěch na NVP v Mladé Boleslavi, pak v Českých Budějovicích a při třetím startu v šampionech se podařilo získat i poslední třetí čekatelství...Jsem na něj moc pyšná, vyrostl nám opravdu do krásy a v kruhu se chová úžasně.

  Děkuji Baxíku, že jsi mi umožnil tohle zažít!!!

 • 12.10.2015 11:35

  MVP České Budějovice 10.10.2015 - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB!!!

  V sobotu jsme se s Baxíkem vydali do Českých Budějovic. Poté, co nás páneček vyšplouchl (kvůli pracovním povinnostem) s odvozem a zachránila nás Jana Mošnerová od Belly (Cora Bella MT), jsme po šesté ráno vyjeli směr Jižní Čechy. Baxík byl po celou dobu výstavy v kennelce a tak, když jsem ho z ní chvilku před tím, než jsme měli jít do kruhu, vytáhla, řádil jako pominutý...:-(. Maďarské ohaře posuzoval velmi přísně pan rozhodčí Miroslav Václavík a tak i já jsem začla mít trošku strach z našeho výsledku.

  Ten se však rozplynul asi za půl hodinky, kdy jsme si z kruhu odnášeli neuvěřitelný výsledek V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOB!!

  Na závěrečné soutěže jsme nečekali, já byla utahaná jako kotě a náš odvoz pospíchal domů, protože se druhý den měl účastnit ZV (mj. úspěšně je složily holky v 1.ceně)

  Dostali jsme dva kráááásné poháry, nakoupili Baxíkovi dárečky za odměnu a frčeli domů :-)

  Ráda bych poděkovala moc a moc Janči za odvoz - bez vás by se tohle nepovedlo :-) a pak taky Karlu Vadlejchovi, Zuzce Šimíčkové a Janči Mošnerové za fotečky :-)

  Gratulace frčí Dáši Munžilové a Claudince, Zuzce a Argovi a Karlu Vadlejchovi s Gleníkem, který se na svůj věk krásně

  prezentoval ve veteránech :-)

 • 07.10.2015 19:32

  Výstavy v PL - V2, res.CWC a V1, CWC

  První říjnový víkend jsme se zúčatnili dvou výstav v polském Rybniku. První den jsem Baxe přihlásila do třídy šampionů, kde jsme se potkali s několikanásobným šampionem krásy Alfredem of Nettlefield. Ten třídu vyhrál a s Baxíkem jsme si odnesli V2, res.CWC. Druhý den si Baxík ve třídě pracovní vyběhal V1, CWC a stal se tak čekatelem šampiona Polska :-)

  Posuzování bylo dlouhé, po oba dva dny jsme byli rozhodčími chváleni. Takže máme velkou radost, že máme doma takového krasavce :-)

 • 13.09.2015 17:01

  Baxík měl narozeniny...!!!!

  Minulou sobotu jsme slavili VELIKOU UDÁLOST! Náš největší miláček slavil už 4.!!! narozeniny. Je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo.

  Narozeninová oslava proběhla se vším všudy, jak se sluší a patří. Nechyběly čepičky, frkačky, balónky a plno dárků. Baxík oslavil své narozeniny společně s velkou kámoškou Bellinkou (Cora Bella Majesty Thug), která slavila své 1. narozeniny.

  Baxíku, přejeme ti všechno nejlepší, spoustu zdravíčka a moc moc moc tě milujeme!!!!

 • 25.08.2015 19:09

  International dog show Bratislava - 2x V1, CAC

  Minulý víkend jsme si pro zakončení naší dovolené vybrali DuoDanube v Bratislavě. A udělali jsme dobře :-). Baxík si po oba dva dny vedl výborně a odvezli jsme si tak domů dva CACe. Máme doma čekatele Slovenského šampiona krásy :-) Hurááááá!!!!!

 • 28.07.2015 11:01

  Národní výstava psů v Mladé Boleslavi - V1, CAC, NV, BOB!!!!!

  Vedro.....tak i tímto jediným slovem by se dala popsat letošní národní výstava v Mladé Boleslavi. V kombinaci s minimem stínu to byl opravdu náročný den. 

  Baxík poprvé startoval ve třídě Vítězů....takže jsme si moc šancí nedávali, ale osud tomu chtěl a Bax si z kruhu odnášel V1, CAC. Pak navíc ještě Národního vítěze......no a aby toho nebylo málo, tak v konkurenci moc pěkných fen jsme dosáhli i na BOBa!!! Našeho prvního!!!  Radost obrovská, i přes to úmorné vedro.

  Baxík tak započal čekatele šampiona ČMKU a čekatele českého Grandšampiona!!!!

 • 26.05.2015 19:09

  Máj...Baxíkův čas...:-)

  Nějak se mi vůbec nedaří to tady pravidelně aktualizovat. Takže to shrnu za celý květen. Ten byl pro nás totiž měsícem úspěšným....veleúspěšným. Všechno to začalo první květnovou sobotu na MVP v Praze, kde si Baxík (s Petrou Janíkovou-děkujeme) vyběhal v pracovní třídě V1, CAC, res.CACIB a splnil tím tak podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION!!!

  Hned následující sobotu jsme se rozhodli zahájit zkouškovou sezónu v HS Čelákovice, kde KKO pořádal Memoriál Václava Vančury (ZV CACT). Plán byl odejít ho v první ceně a neurvat si ostudu. Ani nevím jak se to stalo, ale Baxík šlapal jako hodinky a nakonec jsme jeli domů s nádherným pohárem, bez ztráty jediného bodu, titulem CACT a celkovým druhým místem z 24 psů. Prostě krááása :-)

  A úspěšný měsíc jsme zakončili 23.5. na MVP v Litoměřicích, kde nám kromě krásného počasí vyšlo i předvedení ve výstavním kruhu a opět jsme si ze třídy pracovní odnášeli V1, CAC a krásný posudek!!!

  Všechno nám tedy klaplo na výbornou a my máme obrovskou radost :-). 

   

 • 12.04.2015 09:31

  Chovný pes / Stud Dog

 • 25.03.2015 13:42

  Baxík je na FB!!!

  Je tomu jen pár dní a my vám můžeme oznámit, že panička se nechala přesvědčit a Baxík má už také svou facebookovou stránku. 

 • 06.01.2015 17:32

  NVP Brno 3.1.2014 - V2, res.CAC

  V sobotu 3.1.2014 jsme si zajeli na výstavu do Brna. A odvezli jsme si již tradičně krásný výsledek - V2, res.CAC :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Barbora Bažanowská
Slatina 24
Slatina u Bílovce
742 93
CZ

+420 724 522 464

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode