Odkazy

Zde najdete odkazy na naše kamarády a na další majitele či chovatele vižliček a dalších psích lovců:

CHS Locura Kennel    -                                                        www.locura-kennel.com

Hostýn Hunter            -                                                        www.hostyn-hunter.estranky.cz  

CHS Majesty Thug     -                                                        www.magyar-vizsla.cz

CHS Boglarca            -                                                        www.boglarca.cz

Coco Princess C9H13NO3 a Adorability Coco Lotte    -          www.cocolotte.cz

Ajk Z Elevenu            -                                                         www.hungarianvizsla.cz

Bellisima Channy Boglarca    -                                            www.bellisima.unas.cz

CHS Manon Lescaut    -                                                     www.manonlescaut.net

CHS Vives Bohemia  -                                                       www.vivesbohemia.cz

Cora Bella Majesty Thug -                                                  www.corabella.webnode.cz

Bellezza Mia Campo Stellare -                                            www.bellezzamia.webnode.cz

 

 

 

 

 

Kontakt

Barbora Bažanowská
Slatina 24
Slatina u Bílovce
742 93
CZ

+420 724 522 464

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode